بیمارستان میلاد > درباره میلاد > معرفی مرکز

 


 

اين بيمارستان با داشتن 150 تخت فعال يکي از مجهزترين بيمارستان هاي منطقه شرق کشور است که بر اساس آخرين استاندارد هاي بيمارستاني تاسيس و به عنوان يک بيمارستان جنرال با 4 اتاق عمل مجهز به تمام رشته هاي تخصصي و فوق تخصصي، طراحي و بنا شده است. حضور اساتيد برجسته، پزشکان مجرب و پرسنل متعهد مي تواند، اين مرکز را به عنوان بهترين بيمارستان، در ذهن و قلب بيماران در استان خراسان جنوبي تبديل کند.

اين بيمارستان از شهريور 1394 تا پايان ارديبهشت 1395 بعنوان يک واحد اقماري از بيمارستان شهيد دکتر رحيمي بيرجند در بخش درمانگاهي ارائه خدمت نموده است. از خرداد ماه 1395 و مطابق اهداف کلان موسسه و برنامه ريزي هاي انجام شده در فازهاي مختلف؛ واحد اورژانس؛ بخش هاي بستري، بخش هاي پاراکلينيک، واحد اتاق عمل و بخش هاي ويژه افتتاح گرديده و خدمات رساني به مراجعين صورت مي گيرد.

اين بيمارستان شامل بخش هاي عمومي،اورژانس،داخلي،جراحي،آزمايشگاه،راديولوژي ( گرافي ديجيتال،ماموگرافي،سي تي سکن،سونوگرافي) زنان،اطفال،عفوني،گوش و حلق و بيني و بخش هاي ويژه ICU،CCU،NICUو دياليز مي باشد.

همچنين درمانگاه بيمارستان در دو شيفت صبح و عصر در تخصص هاي جراحي، داخلي، گوش و حلق و بيني، قلب، زنان، مامايي، مغز و اعصاب، بينايي سنجي، شنوايي سنجي، فيزيوتراپي، اطفال، دندانپزشکي، تست ورزش، اکو، EEG، EMC و ... فعال بوده و سيستم نوبت دهي آن به صورت حضوري و تلفني آماده پذيرش مراجعين مي باشد.

 

امتیازات این بیمارستان شامل:


1) وجود اقامتگاه جهت همراهان بيمار ( 11 پاويون خانوادگي و 80 نفر ظرفيت مجردي)

2) مجموعه ي مجزاي ساختمان پزشکان ( 20 سوئيت با تجهيزات کامل)

3) وجود امکانات اورژانس هوايي در بيمارستان ( 1200 مترمربع)

4) وجود امکانات هتلينگ ممتاز

5) سازماندهي ساختار مديريت بحران در بيمارستان

- مقاومت ساختماني در برابر زلزله 7 ريشتري

- ديزل، 2 دستگاه، 550 Kv

- مخزن آب، 2عدد، 150 هزار ليتري

- مخزن ذخيره سوخت، 30 هزار ليتري

6) از نظر محدوده شهري در منطقه اي قرار دارد که فاقد درمانگاه و بيمارستان است.

 

تلفن گویا : 3121
نوبت دهی تلفنی : 31066
آدرس : خراسان جنوبی ، بیرجند ، انتهای بلوار صنعت و معدن ، بیمارستان حضرت ابوالفضل العباس (ع)
کدپستی : 9719857986