بیمارستان میلاد > درباره میلاد > تاریخچه


موسسه میلاد در سال 1387 و در اجرای بودجه سال 1385 سازمان تامین اجتماعی و در راستای تحقق برنامه استراتژیک این سازمان در تاریخ 1387/03/08 به شماره ثبت 22676 با عنوان موسسه خدمات درمانی شهید لبافی نژاد در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسید و طبق صورت جلسه مجمع عمومی عادی فوق العاده مورخ 1394/07/06 نام موسسه خدمات درمانی میلاد بیرجند تغییر یافت و در تاریخ 1394/08/24 در روزنامه رسمی درج شده است. موسسه خدمات بهداشتی درمانی میلاد 3 بیرجند در تاریخ 1394/06/28 به منظور ارائه خدمات بهدشتی درمانی و مراقبتی پیشرفته، بر مبنای پایبندی به ارزش ها و کرمات انسانی و به منظور تامین بخشی از نیازهای درمانی منطقه شرق کشور و بیمه  شدگان محترم سازمان تامین اجتماعی؛ توسط دکتر جهانگیری،معاون محترم اول رئیس جمهور، دکتر رفیعی وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور دکتر نوربخش مدیرعامل محترم سازمان و مدیران ارشد افتتاح و آغاز به کار نمود.
موضوع اصلی فعالیت این موسسه ارائه خدمات درمانی، بهداشتی، تخصصی و فوق تخصصی، آموزشی و پژوهشی است.


این بیمارستان با داشتن 150 تخت فعال یکی از مجهزترین بیمارستان های منطقه شرق کشور است که بر اساس آخرین استاندارد های بیمارستانی تاسیس و به عنوان یک بیمارستان جنرال با 4 اتاق عمل مجهز به تمام رشته های تخصصی و فوق تخصصی، طراحی و بنا شده است. حضور اساتید برجسته، پزشکان مجرب و پرسنل متعهد می تواند، این مرکز را به عنوان بهترین بیمارستان، در ذهن و قلب بیماران در استان خراسان جنوبی تبدیل کند.

این بیمارستان از شهریور 1394 تا پایان اردیبهشت 1395 بعنوان یک واحد اقماری از بیمارستان شهید دکتر رحیمی بیرجند در بخش درمانگاهی ارائه خدمت نموده است. از خرداد ماه 1395 و مطابق اهداف کلان موسسه و برنامه ریزی های انجام شده در فازهای مختلف؛ واحد اورژانس؛ بخش های بستری، بخش های پاراکلینیک، واحد اتاق عمل و بخش های ویژه افتتاح گردیده و خدمات رسانی به مراجعین صورت می گیرد. این بیمارستان شامل بخش های عمومی،اورژانس،داخلی،جراحی،آزمایشگاه،رادیولوژی ( گرافی دیجیتال،ماموگرافی،سی تی سکن،سونوگرافی) زنان،اطفال،عفونی،گوش و حلق و بینی و بخش های ویژه ICU،CCU،NICUو دیالیز می باشد. همچنین درمانگاه بیمارستان در دو شیفت صبح و عصر در تخصص های جراحی، داخلی، گوش و حلق و بینی، قلب، زنان، مامایی، مغز و اعصاب، بینایی سنجی، شنوایی سنجی، فیزیوتراپی، اطفال، دندانپزشکی، تست ورزش، اکو، EEG، EMC و ... فعال بوده و سیستم نوبت دهی آن به صورت حضوری و تلفنی آماده پذیرش مراجعین می باشد   
تلفن گویا : 3121
نوبت دهی تلفنی : 31066
آدرس : خراسان جنوبی ، بیرجند ، انتهای بلوار صنعت و معدن ، بیمارستان حضرت ابوالفضل العباس (ع)
کدپستی : 9719857986